Организира работилница

Мојата мисија е да донесам лекување информации за пред-раѓање планирање на што е можно повеќе луѓе. Затоа би сакал да ја понудам мојата работилница за будење на цел живот, откривање на вашиот животен план во вашиот град или држава. Ако знаете некого во вашиот град или држава што произведува духовно работнички работи, ве молиме, испратете го нивното име, телефонски број и е-маил адреса до мене Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.. Или, ако самите сакате да ја изработувате работилницата, молам пишете ми на истата адреса за е-пошта.

Забележете дека ја нудам целата моја работилница преку Интернет преку Зум. Ако сакате да ја понудам онлајн работилницата на вашето семејство, пријатели, клиенти и / или членови на вашата група за духовни студии, ве молиме пишете ми на е-пошта погоре. Забележете дека се потребни минимум 25 лица.


Снимки од мојата работилница во Лима, Перу.
 

Фотографии од разговор во Германија
 
 
 

Една од групите регресии во текот на
мојата работилница во Сантијаго, Чиле
 
 
 
„Јас сум многу благодарен што ја зедов вашата работилница Будење на вашата животна цел, откривање на вашиот план за живот. Вашата работилница ги надмина моите очекувања толку многу што можам да нагласам дека е феноменално животот се менува. Влегувајќи во работилницата, се борев со едно од најтешките семејни проблеми со кои досега сум се справил. Без оглед колку и да се обидов, најдов резолуција за моите тековни тешкотии да бидат невозможни. Една од хипнотичките регресии во вашата работилница ми даде увид што ми требаше да работам преку моето сегашно издание. Бидејќи ја стекнав оваа нова перспектива, јас искусив и продолжувам да искусувам зголемена радост, благосостојба и внатрешен мир. Понатаму, се стекнав со ново разбирање за тоа како еден голем предизвик може да понуди многу духовни дарови и нова слобода во животот. Ви благодарам од дното на моето срце за трансформативната работа што ја правите за да донесете исцелување на нашата планета. “- д-р Кристин J, ЦКЦ